Taxis Snow Polo

Zúčastněte se ojedinělé sportovně společenské akce a to se posrtem POLO na Pardubickém závodišti. Začátkem března se zde koná unikátní akce TAXIS SNOW POLO.

Pro více informací nás kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Informační brožura

| Kategorie: Akce | | Zobrazení: 224

5. klání Golf Masters vs. Dýšina - vyhrál tým Dýšiny a vedení zvyšuje na 4:1

Páté golfové klání mezi týmem složeným z hráčů golfové tour Golf Masters a týmem hráčů z Dýšiny proběhl v pátek 12.10.2018 v golfovém resortu Panorama Kácov. Do turnaje se tentokrát zapojilo rekordních 28 hráčů, po 14 na každé straně. V 7 flightech se tak hrálo o 7 bodů. Tradiční bodový formát dvojic, kde dvojice ve flightech sbíraly body za best, součet, birdie, nearest a jamky 9 / 18 byly dablované jsme rozšířili o jeden celkový speciální bod a to za vyšší počet birdie v týmu. Tedy ve hře bylo celkem 8 bodů. Základní body dle flightů dopadly 4:3 pro Dýšinu a dodatečný 8. bod za birdie si díky poměru 12:10 birrdie připsal tým Dýšiny, tedy celkově vyhrál 5:3. Týmu Dýšiny velmi gratulujeme. Opět jsme společně strávili nádherný golfový den ve společnosti fajn lidí a skvělých hráčů na pěkném hřišti za úžasného počasí.

Poznejte své tělo s Urban Trainer

Jsem rád, že vám mohu představit nového partnera naší golfové tour - Urban Trainer (www.urbantrainer.cz).

Urban Trainer tvoři parta mladých lidí, nadšených do zdravotního životního stylu, o kterém jsem přesvědčen, že je pro nás všechny velice důležitý. Většina z nás tráví mnoho času za počítačem, v autě, na schůzkách a to dlouhodobě našemu zdraví neprospívá. S Urban Trainer se vám dostane skvělé konzultace, vyšetření a navržení co v životně efektivně změnit, aby to mělo pozitivní dopad na vaše zdraví, na váš golfový výkon.

Dostane se vám odpovědí jak upravit váš jídelníček, jak cvičit a hlavně správně cvičit, fyzioterapeut vám poradí, které svalové partije posílit, jak správně odpočívat, regenerovat a jak je na tom váš spánek. Podstatnou součástí konzultace bude i vaše psychika, vystavení stresu a jak se k tomu postavit. Z osobní zkušenosti mohu jen vřele doporučit a vyzdvihnout skvělý osobní přístup.

| Kategorie: Fitness | | Zobrazení: 597

4. klání Golf Masters vs. Dýšina = 1,5 : 2,5. Dýšina zvyšuje dlouhodobé vedení na 3:1

Pátek 13. října byl dnem, kdy jsme měli tu čest se zapojit do již čtvrtého golfového klání týmu hráčů Golf Masters proti týmu hráčů z Dýšiny. Tentokrát Dýšinu posílili i 2 hráči z Ypsilonky a tak jsme mohli postavit na obou stranách 8 členné týmy a hrát celkem o 4 body. Flighty startovali postupně od 11:20, poslední flight startoval v 11:50, který se zkompletoval přesně v 11:50 příjezdem marschálské bugyny s našim posledním hráčem KK, který byl připraven s dostatečným časovým předstihem, ale ne na Loretě Pyšely, ale na Dýšině.

Výsledky shrnuje tabulka. První body získala Dýšina vítězstvím 6:0, druhý flight přinsl bod pro Golf Masters. Třetí flight ač vedl po 17 jamkách 2:0 nakonec ztratil jak best, tak i součet na 18. jamce a díky dablovanému bodovému zisku tak nakonec 0:2 prphrál a znamenalo to 2. bod pro Dýšinu. Čtvrtý flight šel velice vyrovnaně a právě to přineslo remízu a dělení bodu a celkový výsledek 2,5 - 1,5 pro Dýšinu.

3. klání Golf Masters vs. Dýšina - vyhrál tým Dýšiny a jde do vedení 2:1

Třetí golfové klání mezi týmem složeným z hráčů golfové tour Golf Masters a týmem hráčů z Dýšiny máme za sebou. Tým Dýšiny vyzval poprvé v roce 2017 hráčský tým Golf Masters na souboj o putovní pohár se záměrem jej opět získat do svého držení. V roce 2016 jej na prvním turnaji získal, ale na druhém turnaji a to dokonce na domácím hřišti o něj přišel. A tak pohár přezimoval s týmem Golf Masters. Na start III. turnaje, který proběhl v sobotu 17.6.2017 na Dýšině, se postavily 6 členné týmy na obou stranách, tedy 3 flighty dvojic a hrálo se tradičně na body: best, součet, birdie, nearest na 3 parovkách a samozřejmě jamky 9 a 18 dablované.

A Dýšině se to povedlo. Ukázala, že na domácím hřišti hrát umí a klání skončilo poměrem 2:1. Stejné skóre je tak i dlouhodobě a pohár je v aktuálním držení týmu Dýšiny.

Je nyní na týmu Golf Masters přichystat odvetu a pokusit se tak pohár vrátit k sobě.

Strana 1 z 2