Golf Story 2019

I v roce 2019 pořádáme řadu vícedenních goflových pobytů v regioench ČR nebo v zahraničí. Chystáme zavítat do Beskyd, na západ Čech, na jih Moravy a pobyt spojit s vínem nebo na Slovensko na Penati.

Máte-li zájem se zapojit, spojte se s námi.

| Kategorie: Travel | | Zobrazeno: 3

Vítězem Golf Masters 2018 se stal Martin Vlk (+6)

Vítězem GOLF MASTERS 2018 se stává MARTIN VLK výkonem +6 netto ran v součtu za 2 finálové dny. Na druhém místě s výsledkem o 1 ránu více skončil MARTIN KRATOCHVÍL (+7) a na 3. místě s další ránou navíc ALEŠ BOŽOVSKÝ (+8).

[ Výsledky finálového turnaje | Fotogalerie ]

Dvoudenní finálový turnaj se vrátil po roce na Diamond Country Club v Rakousku, kde jsme premiérově hráli finále v roce 2017. Místní hřiště má rovinatý charakter s délkou 6130 m ze žlutých odpališť a parem 72.

Představujeme vám GOLF MASTERS 2019

Vážení golfisté, Golf Masters 2018 má za sebou základní část své letošní tour a před námi jsou 2 finálová kola v Rakousku na Diamond Country Clubu, která určí celkového vítěze letošní tour. První golfový turnaj jsme pro vás uspořádali v roce 2008, tedy právě nyní je to 10 let. Jsme rádi že vám můžeme již nyní představit nový ročník golfové tour pro rok 2019 - GOLF MASTERS 2019. Čeká na vás opět řada novinek, o kterých vás budeme průběžně informovat na stránkách, v rámci mailingu a na sociálních sítích. Připravujeme zcela novou golfovou tour, která bude mít provázanost s hlavní golfovou tour MASTERS a dále i řadu vícedenních golfových pobytů spojených s nějakým atraktivním tématem.

10. turnaj Golf Masters 2018 na Kunětické Hoře vyhrál Michal Vytiska

Základní část golfové tour Golf Masters pro rok 2018 je za námi. Uteklo to a desítka turnajů je za námi a mi známe desítku nejlepších hráčů základní části a tím tedy sestavu finalistů pro rok 2018, kteří se zúčastní dvoudenního finále v Rakousku. V rámci 10. turnaje jsme navštívili Kunětickou Horu, resort, který pravidelně hostí turnaje European Challnge Tour. Na startu jsme přivítali celkem přesně 100 hráčů a ti od 9h vystartovali jak na 1., tak i na 10. jamce, kde je hned na startu čekala degustace karibských rumů Dos Maderas a vín K2t. Na hřišti na hráče čekala opět velká řada soutězí, včetně soutěže s partnerem tour ProQuip - kdo zasáhne green, jde do slosování o zboží ProQuip.

[ Stránky turnaje | Fotogalerie | Diamond Race 2018 ]

Strana 1 z 30