Týmová soutěž

Hráči mohou v rámci tour vytvořit a zaregistrovat své týmy a zapojit se tak do soutěže týmů. Tým v turnaji tvoří kapitán a maximálně 3 další hráči, kteří mohou být různí v rámci turnajů (kapitán je stejný po celý rok). Pokud hraje v turnaji za tým méně než 4 hráči, pak si tým připíše do žebříčku méně bodů. Týmy si připisují na své konto do žebříčku celoroční soutěže součet turnajových výsledků jednotlivých hráčů týmu. Započítávají se výsledky ze všech turnajů. Bodový systém je stejný jako je tomu u soutěže jednotlivců. Nejlepší tým vyhrává hlavní cenu od partnera soutěže - Restaurace Řízkárna - MAXI 3/4 metrový řízek ... a tento řízek sníst, bude chtít opravdu týmový výkon :-)


Žebříček
TÝM BODY
TOP 5
KARLŠTEJN
29.4.2016
BEROUN
11.5.2016
CIHELNY
20.5.2016
KUN. HORA
2.6.2016
MAR. LÁZNĚ
14.6.2016
PYŠELY
30.6.2016
YPSILON
14.7.2016
KONOPIŠTĚ
11.8.2016
DÝŠINA
31.8.2016
ALBATROSS
15.9.2016
Banik Ostrava 1647 329 351 313 247 311 334 148 294 320 50
sAutoleasing 1620 248 261 275 274 283 394 201 301 288 354
Kráťovi parťáci 1601 283 325 246 259 302 380 216 293 301 248
Czech Business & Golf Club 1219 288 250 229 286 64 166 0 68 0 0
Tabulka výsledků hráčů
Tým: sAutoleasing
Hráč KARLŠTEJN
29.4.2016
BEROUN
11.5.2016
CIHELNY
20.5.2016
KUN. HORA
2.6.2016
MAR. LÁZNĚ
14.6.2016
PYŠELY
30.6.2016
YPSILON
14.7.2016
KONOPIŠTĚ
11.8.2016
DÝŠINA
31.8.2016
ALBATROSS
15.9.2016
BOŽOVSKÝ Aleš 68 60 72 91 89 112 73 74 82 102
CHMELAŘ Lukáš     60              
JELÍNEK Petr   63                
KADAVÝ Oto 49       84 93 42     103
KLAPKA Martin   59 72 59       63 73 57
MÜLLER Zbyněk     71           60  
NOVÁK Vladimír 78                  
PAVLÍČEK Miloš       77            
RZOUNEK Tomáš 53     47     56     92
VOPIČKA Milan   79                
ŠNAJDR Ivan         44          
ŠNAJDROVÁ Daniela         66          
JINEK Tomáš           96        
JINKOVÁ Alena           93        
KADEŘÁVEK Karel             30   73  
DVOŘÁK Radek               76    
DVOŘÁK David               88    
Tým: Czech Business & Golf Club
Hráč KARLŠTEJN
29.4.2016
BEROUN
11.5.2016
CIHELNY
20.5.2016
KUN. HORA
2.6.2016
MAR. LÁZNĚ
14.6.2016
PYŠELY
30.6.2016
YPSILON
14.7.2016
KONOPIŠTĚ
11.8.2016
DÝŠINA
31.8.2016
ALBATROSS
15.9.2016
ADAMIČKO Vladimír   51 57              
ČERMÁK Rudolf 73 56                
DITTRICH Michal       48            
HLAVÁČKOVÁ Kristina 77         90        
KUČERA Martin     48              
PODKONICKÝ Juraj   65   73            
ŠOUKAL Adam 53                  
VÍT Bedřich 85 78 81 72 64 76   68    
ŠPAČEK Martin     43              
KUPEC Patrik       93            
Tým: Banik Ostrava
Hráč KARLŠTEJN
29.4.2016
BEROUN
11.5.2016
CIHELNY
20.5.2016
KUN. HORA
2.6.2016
MAR. LÁZNĚ
14.6.2016
PYŠELY
30.6.2016
YPSILON
14.7.2016
KONOPIŠTĚ
11.8.2016
DÝŠINA
31.8.2016
ALBATROSS
15.9.2016
FRANKE Rolf 100 109   84 84 86 76 78 64  
HRUBEŠ Jan   93 71   84 103     86  
PAVELEC Petr 78                  
STANČEK Rastislav     85              
SUKENÍK Pavel 64 78 69 67 57 69 72 65 95 50
ŠIRMER Jan 87     96 86       75  
TESARČÍK Ivo   71                
TESAŘ Tomáš     88              
PETR Roman           76        
KULA Jiří               64    
GAZDÍK Antonín               87    
Tým: Kráťovi parťáci
Hráč KARLŠTEJN
29.4.2016
BEROUN
11.5.2016
CIHELNY
20.5.2016
KUN. HORA
2.6.2016
MAR. LÁZNĚ
14.6.2016
PYŠELY
30.6.2016
YPSILON
14.7.2016
KONOPIŠTĚ
11.8.2016
DÝŠINA
31.8.2016
ALBATROSS
15.9.2016
HAVLÍČEK Tomáš 58 79 64 93 69 89 60 73 72 87
KRATOCHVÍL Martin 84 71 74 64 80 101 64 90 88 81
PÁTEK David 98 84                
SÁGNER Roman     52 49 85 81 48 67 85 80
TOMEŠ Radim 43 91 56 53 68 109 44 63 56